Luck jingle Mini Printer- Pix L1 Portable Wireless Pocket Thermal Printer
5.00 out of 5
(3 customer reviews)
৳ 2,899.00 ৳ 2,599.00
Key Features
- Paper type: thermal paper
- Paper Capacity: 6mm
- Support System: iOS, Android
- Battery: 3.7V, 1200mAh
- Paper width: 57mm
- Roll diameter: 25mm
- Resolution: 200DPI
- BT version: 5.0
Out of stock
Description
Luck jingle Mini Printer- Pix L1 Full Specification And Price In Bangladesh
| Product name | Luck jingle Mini Printer- Pix L1 |
| Color | yellow/blue (optional) |
| Material | ABS+PC |
| Paper type | thermal paper |
| Paper Capacity | 6mm |
| Support System | iOS, Android |
| Connection method | BT/USBBrand – Pix |
| Input | 5V, 2A; |
| Battery | 3.7V, 1200mAh |
| Paper width | 57mm |
| Roll diameter | 25mm |
| Resolution | 200DPI |
| BT version | 5.0 |
3 reviews for Luck jingle Mini Printer- Pix L1 Portable Wireless Pocket Thermal Printer
Add a review Cancel reply






admin –
Luck jingle Mini Printer- Pix L1 price in Bangladesh
admin –
Luck jingle Mini Printer- Pix L1 BD price
admin –
Luck jingle Mini Printer- Pix L1 price