Migo MF30
5.00 out of 5
(4 customer reviews)
৳ 1,550.00
Key Features
- Smart Notification Display
- Light Up Darkness- Dual Torch with Dedicated Key
- Visual Stories- Digital Camera
- Smart Entertainer- Wireless FM Radio
- Power House- 1000mAh Battery
Description
Migo MF30 Full Specifications and Price in Bangladesh
| Device type: | Phone |
| Design: | Flip |
| DualSIM: | |
| SIM card size: | Mini Sim – Regular, Mini Sim – Regular |
| GSM: | 850 900 1800 1900 |
| Dimensions (H/L/W): | 95 x 50 x 18 mm, vol. 85.5 cm³ |
| Display: | TFT Color (65K) 240×320 px (2.4″) 167ppi |
| Touch screen: | |
| Weight: | 94 g |
| Battery: | Li-Ion 1000 mAh |
| Built-in memory: | |
| Memory card: | MicroSDHC max. 32 GB |
4 reviews for Migo MF30
Add a review Cancel reply





admin –
Migo MF30 price in Bangladesh
admin –
Migo MF30 BD price
admin –
Migo MF30 price
Raju Golder –
I think It’s an exceptional phone.